Ankara Eşya Depolama

blank
blank

Ankara Güvenli Eşya Depolama

Nakliyat sektöründe güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet sunan firmamız, aynı zamanda Ankara eşya depolama hizmeti arayışında olan müşterilerimize de profesyonel çözümler sunmaktadır. Taşımacılık sektöründe 25 yıllık deneyime sahip olan firmamızda nakliyat işlemlerinde olduğu gibi eşya depolama hizmetinde de tecrübeli çalışanlarımız görev yapmaktadır.  Başka bir yerde bulamayacağınız uygun fiyatlarla eşyalarınızı kısa ya da uzun süreli depolamak istiyorsanız, profesyonel taşımacılık hizmetleri sunan firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Güvenilir ve Kaliteli Depolama Hizmetleri

Kurulduğu günden bu yana bölgesinin en köklü ve güvenilir markalarından biri haline gelen firmamızda, her bütçeye uygun fiyatlarla eşya depolama avantajı sunulmaktadır. Ticari firmaların yanı sıra bireysel müşterilerimize de güvenilir şekilde hazırlanmış depolarımızda eşya depolama imkanı verilmektedir. Ankara eşya depolama fiyatları bakımından bütçenizi yormayacak seçeneklerden yararlanmak için firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Sektörde 25 yılı geride bırakan Başkent Evden Eve Nakliyat firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle adından sık sık söz ettirmeye devam etmektedir. Güvenilir ve uygun fiyatlı depolama seçenekleriyle eşyalarınız firmamızda her zaman güvenle muhafaza edilmektedir. Son teknoloji donanımla korunan depo alanlarımıza eşyalarınızın yerleştirme ve taşınma işlemleri de tecrübeli ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Ankara eşya depolama ihtiyaçlarınız için firmamızı gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Çözümler

Fabrikalardan küçük esnafa ve hatta bireysel müşterilere kadar geniş kapsamlı hizmet sunan evden eve nakliyat firmamızda her bütçeye uygun seçenekler bulunmaktadır. Siz de kısa bir süreliğine ya da uzun vadede ihtiyaç duymadığınız eşyalarınızı, son derecede korunaklı depolarda muhafaza etmek istiyorsanız, firmamızın kurumsal hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Başka bir yerde bulamayacağınız en uygun fiyat avantajlarından faydalanmak için hemen kurumsal internet sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Başkent Evden Eve Nakliyat İletişim Bilgileri

Güvenilir ve deneyimli kadrosuyla Ankara merkezli hizmet veren Başkent Evden Eve Nakliyat firmamızdan ihtiyacınız olan çözümleri alabilmek için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Firmamızın kurumsal internet sitesini ziyaret ederek tecrübeli ekibimizle iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarını bulabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli hizmetin adresi firmamızda Ankara güvenli eşya depolama hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kalite Politikamız

 • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler sunabilmek
 • Müşterilerimizin talep ettiği ürün ve hizmetleri yüksek kalite seviyesinde ve kısa sürede teslim etmek
 • Kalıcı müşteriler edinmek
 • Kuruluşumuzun kalite seviyesini artırmakta tedarikçilerimizin önemli bir faktör olduğunu kabul ederek kuruluşumuz kalite politikalarına uygun olmalarını sağlamak
 • Kuruluşumuz faaliyetlerinin kalitesinin sürekli artırılması amacı ile eğitim sürecinin devamlılığını sağlamak
 • Yasal gereklilikleri her zaman karşılayacak şekilde süreçlerimizi düzenlemek ve geliştirmek
 • Müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için müşteri beklentilerini ve müşteri gereksinimlerini uygun şekilde ölçerek, koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışmak ve müşteri portföyümüzü genişletmek
 • Sürekli iyileştirme faaliyetlerimizle, tüm süreçlerimizi mükemmelleştirmek için çalışmak
 • Teknolojik gelişmeleri izlemek ve uygun yatırımların yapılması için araştırmalar yapmak
 • Ulusal ve uluslararası standartların gerekliliklerini sağlamak

Müşteri Hizmetleri

Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sigortalı olarak sunarken ekonomik fiyatlarımızla da siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

  Taşımacılık sektörünün en köklü ve kaliteli şirketlerinden biri olarak gösterilen firmamızda, her kesime hitap eden profesyonel nakliyat hizmetleri sunulmaktadır. İster ev ister işyeri taşıma ihtiyacı duyun firmamızdan en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana tüm ticari beklentilerin ötesinde müşteri memnuniyetini odak noktasına alan firmamız Türkiye genelinde 23 anlaşmalı bayisiyle de kurumsal kalitede nakliyat işlemleri gerçekleştirmektedir.

  Adres

  1670 Sok. Hürriyet Apartmanı No:13/21 Çayyolu/Ankara

  Telefon

  +90 531 782 65 00

  Eposta

  bilgi@olcaytas.com