Ankara Kurumsal Taşımacılık

blank
blank

Ankara İşyeri – Ofis Taşımacılığı

Türkiye’nin farklı illerinde ondan fazla bayiliği bulunan kurumsal nakliyat firmamızın Ankara işyeri – ofis taşımacılığı hizmetleri de yoğun ilgi görmektedir. Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren firmamızdan sadece bireysel müşterilerimiz değil aynı zamanda ticari firmalar, kobiler veya işyeri sahipleri de yararlanabilmektedir. İşyerinizde bulunan eşyaların sorunsuz bir şekilde yeni adresinize taşınması işlemlerinizde profesyonel kaliteli sonuçlar için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Tecrübeli Nakliyeci Ekibi

Güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firmamız, Ankara evden eve nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi işyeri taşımacılığında da özverili bir şekilde faaliyet göstermektedir. Firmamızın bünyesinde taşımacılık işlemlerinde görev yapan deneyimli personelimiz, sektörün içinden yetişmiş ve taşımacılık alanında deneyim kanamış kişilerden oluşmaktadır. Siz de firmamızın profesyonel nakliyat hizmetlerinden gönül rahatlığı ile yararlanarak, işyerinizdeki eşyalarınızın yeni dükkanınıza veya ofisinize sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Başkent Evden Eve Nakliyat firmamız her bütçeye uygun fiyatlarla kaliteli taşımacılık faaliyetleri ortaya koyduğu için sektörde adından sık sık söz ettirmeyi başarmaktadır. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen firmamızda her türlü taşımacılık ihtiyaçları için en ideal çözümler üretilmektedir. Firmamızın kurumsal internet sitesini ziyaret ederek ihtiyacınız olan profesyonel desteği bulabileceğiniz iletişim numaralarını öğrenebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Ofis Taşımacılığı

Her fırsatta müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız Ankara işyeri – ofis taşımacılığı hizmetlerinde de diğer nakliyat faaliyetlerinde olduğu gibi uygun fiyatlı çözümler üretmektedir. Küçük çaplı işyerlerinden büyük fabrikalara kadar firmamızda her bütçeye uygun fiyatlarla nakliyat hizmetleri verilmektedir. Müşteri memnuniyeti sağlayan uygun fiyat politikamız hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için deneyimli çalışanlarımızla iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı

İşyerinizdeki eşyaların, bilgisayarların veya iş makinelerinin taşınma esnasında zarar görmemesi için firmamızın sigortalı ofis taşımacılığı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Herhangi bir risk durumunda meydana gelen zararınızın karşılanması için firmamızın anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerinden güvence alabilirsiniz. Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren firmamızda uygun fiyatlı nakliyat hizmetleri sunulmaktadır. Siz de ihtiyaç duyduğunuz Ankara işyeri – ofis taşımacılığı hizmetlerinde bütçenizi yormadan kaliteli nakliyat desteği almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kalite Politikamız

 • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler sunabilmek
 • Müşterilerimizin talep ettiği ürün ve hizmetleri yüksek kalite seviyesinde ve kısa sürede teslim etmek
 • Kalıcı müşteriler edinmek
 • Kuruluşumuzun kalite seviyesini artırmakta tedarikçilerimizin önemli bir faktör olduğunu kabul ederek kuruluşumuz kalite politikalarına uygun olmalarını sağlamak
 • Kuruluşumuz faaliyetlerinin kalitesinin sürekli artırılması amacı ile eğitim sürecinin devamlılığını sağlamak
 • Yasal gereklilikleri her zaman karşılayacak şekilde süreçlerimizi düzenlemek ve geliştirmek
 • Müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için müşteri beklentilerini ve müşteri gereksinimlerini uygun şekilde ölçerek, koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışmak ve müşteri portföyümüzü genişletmek
 • Sürekli iyileştirme faaliyetlerimizle, tüm süreçlerimizi mükemmelleştirmek için çalışmak
 • Teknolojik gelişmeleri izlemek ve uygun yatırımların yapılması için araştırmalar yapmak
 • Ulusal ve uluslararası standartların gerekliliklerini sağlamak

Müşteri Hizmetleri

Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sigortalı olarak sunarken ekonomik fiyatlarımızla da siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

  Taşımacılık sektörünün en köklü ve kaliteli şirketlerinden biri olarak gösterilen firmamızda, her kesime hitap eden profesyonel nakliyat hizmetleri sunulmaktadır. İster ev ister işyeri taşıma ihtiyacı duyun firmamızdan en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana tüm ticari beklentilerin ötesinde müşteri memnuniyetini odak noktasına alan firmamız Türkiye genelinde 23 anlaşmalı bayisiyle de kurumsal kalitede nakliyat işlemleri gerçekleştirmektedir.

  Adres

  1670 Sok. Hürriyet Apartmanı No:13/21 Çayyolu/Ankara

  Telefon

  +90 531 782 65 00

  Eposta

  bilgi@olcaytas.com