Ankara Şehir İçi Yük Taşıma

Ankara Asansörlü Eşya Taşıma
blank

Ankara Şehir İçi Yük Taşıma

Bölgesinde 25 yıllık deneyimi ile profesyonel anlamda nakliyat hizmetleri sunan firmamız, geniş araç filosunda yer alan son model kamyonları sayesinde Ankara şehir içi yük taşıma ihtiyacı olan müşterilerimize de kaliteli hizmetler sunmaktadır. Bireysel müşterilerimiz ya da ticari firmalar, şirketimizin kurumsal yük taşıma faaliyetlerinden yararlanabilmektedir. Bütçenizi yormayacak fiyatlarla bu hizmetlerden yararlanmak için firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

Kurumsal Yük Taşıma Hizmetleri

Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan firmamızda, evden eve nakliyat hizmetlerinin dışında kurumsal yük taşıma faaliyetleri de sunulmaktadır. Deneyimli kadrosuyla öne çıkan nakliyat firmamız, kendi bölgesinin en tecrübeli markalarından biri olduğu için yoğun ilgi görmektedir. Siz de taşımak durumunda olduğunuz çeşitli eşya veya yükler için firmamızın tecrübeli personel kadrosunu tercih ederek aradığınız kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Detaylı bilgiler için firmamızın kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak tecrübeli çalışanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat

Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren firmamız, Ankara şehir içi yük taşıma faaliyetlerinde son teknoloji donanıma sahip kamyon ve kamyonetler kullanmaktadır. Başkent Evden Eve Nakliyat firmamızda bunun dışında çok sayıda nakliyat faaliyetleri için gerekli olan hizmetler de sunulmaktadır. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde sektörde adından sık sık söz ettirmeyi başaran firmamızı tercih ederek siz de sorun yaşamadan nakliyat işlemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen çalışanlarımız, sizin için büyük bir özveriyle nakliyat faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Deneyimli ve güvenilir personel kadrosu sayesinde öne çıkan firmamızda evden eve asansörlü nakliyat hizmetleri de büyük ilgi görmektedir.

Uygun Fiyat Avantajı

Kaliteli ve sigortalı nakliyat avantajlarından yararlanarak firmamızın şehir içi nakliyat hizmetlerini kullanabilirsiniz. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız fiyat seçenekleriyle kusursuz nakliyat hizmeti almak için firmamızı tercih etmeniz yeterli olacaktır. Taşımacılık sektöründe köklü geçmişi sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran firmamızda her türlü nakliyat faaliyeti için en uygun fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Siz de Ankara şehir içi yük taşıma işlemleriniz için güncel fiyatları merak ediyorsanız firmamızı arayabilirsiniz.

Kalite Politikamız

 • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler sunabilmek
 • Müşterilerimizin talep ettiği ürün ve hizmetleri yüksek kalite seviyesinde ve kısa sürede teslim etmek
 • Kalıcı müşteriler edinmek
 • Kuruluşumuzun kalite seviyesini artırmakta tedarikçilerimizin önemli bir faktör olduğunu kabul ederek kuruluşumuz kalite politikalarına uygun olmalarını sağlamak
 • Kuruluşumuz faaliyetlerinin kalitesinin sürekli artırılması amacı ile eğitim sürecinin devamlılığını sağlamak
 • Yasal gereklilikleri her zaman karşılayacak şekilde süreçlerimizi düzenlemek ve geliştirmek
 • Müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için müşteri beklentilerini ve müşteri gereksinimlerini uygun şekilde ölçerek, koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışmak ve müşteri portföyümüzü genişletmek
 • Sürekli iyileştirme faaliyetlerimizle, tüm süreçlerimizi mükemmelleştirmek için çalışmak
 • Teknolojik gelişmeleri izlemek ve uygun yatırımların yapılması için araştırmalar yapmak
 • Ulusal ve uluslararası standartların gerekliliklerini sağlamak

Müşteri Hizmetleri

Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sigortalı olarak sunarken ekonomik fiyatlarımızla da siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

  Taşımacılık sektörünün en köklü ve kaliteli şirketlerinden biri olarak gösterilen firmamızda, her kesime hitap eden profesyonel nakliyat hizmetleri sunulmaktadır. İster ev ister işyeri taşıma ihtiyacı duyun firmamızdan en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana tüm ticari beklentilerin ötesinde müşteri memnuniyetini odak noktasına alan firmamız Türkiye genelinde 23 anlaşmalı bayisiyle de kurumsal kalitede nakliyat işlemleri gerçekleştirmektedir.

  Adres

  1670 Sok. Hürriyet Apartmanı No:13/21 Çayyolu/Ankara

  Telefon

  +90 531 782 65 00

  Eposta

  bilgi@olcaytas.com