Hakkımızda

Başkent Evden Eve Nakliyat Hakkında

Taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyetini odak noktasına alan güvenilir, dürüst ve uygun fiyatlı hizmetleriyle öne çıkan firmamız Olcay Taş tarafından, Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Faaliyetlerine başladığı günden bu yana geniş araç filosunda barındırdığı son model kamyon, kamyonet ve asansörlü taşıma araçları sayesinde kaliteli taşımacılık hizmeti sağlayan firmamızda deneyimli 12 personel görev yapmaktadır. Evden eve nakliyat sektöründe köklü geçişe sahip firmamız 25 yıllık deneyimiyle bölgesinin en başarılı ve en çok tercih edilen nakliyat şirketlerinden biri olmaya devam etmektedir.

Taşımacılık ihtiyacı olan tüm bireysel ve ticari müşterilerimiz için en ideal çözümleri sunmaktayız. Firmamızda görev yapan 12 personelimizin her biri sektörün içinden yetişmiş olup tecrübeli ve disiplinli çalışanlardan oluşmaktadır. Evinizin ya da işyerinizin nakliye işlemleri sırasında problem yaşamamanız için büyük bir özveriyle çalışan firmamızın personeli, benimsedikleri güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiklerini de göstermiş olmaktadır. Siz de evden eve asansörlü nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak için Başkent Evden Eve Nakliyat firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Profesyonel Nakliyat Hizmetlerimiz

Taşımacılık sektörünün en köklü ve kaliteli şirketlerinden biri olarak gösterilen firmamızda, her kesime hitap eden profesyonel nakliyat hizmetleri sunulmaktadır. İster ev ister işyeri taşıma ihtiyacı duyun firmamızdan en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana tüm ticari beklentilerin ötesinde müşteri memnuniyetini odak noktasına alan firmamız Türkiye genelinde 23 anlaşmalı bayisiyle de kurumsal kalitede nakliyat işlemleri gerçekleştirmektedir.

Hızlı, güvenilir, güler yüzlü ve deneyimli kadrosuyla bütün ev ve işyeri taşıma faaliyetlerinde kusursuz hizmet sunan firmamızda ayrıca nakliyat sektörüyle yakından ilgili olan eşya depolama ve eşya paketleme gibi hizmetler de sunulmaktadır. Firmamızın geniş araç filosu içinde yer alan farklı boyutlarda ve donanımlı 5 nakliyat aracıyla gerçekleştirdiğimiz profesyonel nakliyat hizmetlerimiz şunlardan oluşmaktadır:

  • Evden eve nakliyat,
  • İşyeri ve ofis taşımacılığı,
  • Şehir içi nakliyat,
  • Şehirlerarası nakliyat,
  • Asansörlü nakliyat,
  • Eşya depolama hizmeti,
  • Parça eşya taşıma hizmeti,
  • Eşya ambalajlama ve paketleme hizmeti,
  • Kurumsal nakliyat,
  • Sigortalı nakliyat

Kendi bölgesinin en köklü ve güvenilir nakliyat firmaları arasında yer alan Başkent Evden Eve Nakliyat şirketimiz, 25 yıllık deneyimini görev aldığı her yeni işte, profesyonel bir şekilde yansıtmaktadır. Siz de ev ya da işyeri taşıma işlemleriniz için herhangi bir endişe yaşamadan, stressiz bir şekilde taşıma faaliyetlerini sonlandırmak istiyorsanız firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Kalitesi

Nakliyat sektörünün en çok tercih edilen markalarından biri haline gelen firmamızın geniş araç filosu içinde uzun veya kısa mesafe fark etmeksizin bütün nakliyat işlemlerinde kullanılabilen 5 farklı nakliye aracı ve asansör araçları bulunmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın mevcut durumuna göre farklı ebatlardaki kamyonları hizmete sunan firmamız, nakliyat işlemlerinizin tek seferde ve sorunsuz bir şekilde sonuçlanmasını sağlamaktadır. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş 12 personelimiz ile taşıma işlemlerinin stressiz ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesine özen gösteren firmamızda her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunulmaktadır.

Bugüne kadar geniş müşteri kitlesi içinde yer alan öğrencilerden memurlara, işçilerden emeklilere, esnaflardan fabrika sahiplerine kadar farklı ekonomik seviyeden müşterilere kaliteli ve güvenilir hizmet sunan Başkent Evden Eve Nakliyat firmamız sektörde başarılı hizmetlerine devam etmektedir. Başka bir yerde bulamayacağınız sigortalı ve profesyonel taşımacılık faaliyetlerinden uygun fiyatlarla yararlanmak için siz de hemen iletişim bilgilerini kullanarak deneyimli personelimize ulaşabilir

Vizyonumuz

Başkent Nakliyat olarak gelecek dönemlerde, her geçen gün kendimize tecrübeler ve deneyimler katarak sunduğumuz bu hizmeti profesyonel bir şekilde şehir içi ve şehirler arası olarak aktif bir şekilde devam ettirmeyi amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyetini en yüksek çıtalarda tutarak kusursuz bir iş yapacağımıza inanıyoruz ve bu profesyonel nitelikteki hedeflerimiz için bugün çalışmalarımızın temelini atmış bulunmaktayız.

Firmamız geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehir içi, şehirler arası, ev ve iş yeri nakliyatını en güvenli şekilde sigortalı olarak yapmaktadır. taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sigortalı olarak sunmaktadır. Her zaman ekonomik fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz

Başkent Nakliyat, müşteri memnuniyetini yaptığı profesyonel taşımacılık hizmeti ile en üst seviyede tutan bir nakliyat şirketidir. Ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, büro taşımacılığı konusunda siz değerli müşterilerimize bir çözüm yolu olup yılların getirdiği tecrübe ve deneyimlerle kaliteli bir hizmet sunar.

Mobilyalarınızı, eşyalarınızı hasar görmeyecek şekilde muhafaza ederek yeni adreslerine ulaştırır, kurulumlarını gerçekleştirerek siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Daima hasarsız ve kusursuz bir hizmet sunarak müşterilerimiz için tek tercih olduk ve gelecek yıllarda da bunun devamlılığını sağlamak için Türkiye’nin her bir iline hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uzman ve deneyimli kadromuzla, müşterilerimizin en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, kanuni hak ve menfaatlerini daima koruyarak, hiçbir gecikme, cezai durum ve infiale düşürmeden minimum sürede sonuçlandırmaktadır.

Tarihçemiz

08Mart2020

Modern ve yeni nesil araçlar ile hizmetinizdeyiz

Değişen teknoloji ve ihtiyaçlar odağında flomuzu yeniledik.

14Şubat2017

Yeni firmalar ile partnerlik anlaşması yaptık

Müşterilerimize daha sağlıklı ve koordineli hizmet sunmak amacıyla anlaşmalar yaptık.

23Nisan1996

Flomuzu genişlettik

Flomuza 5 yeni araç katarak yeni nesil araçlarımızla hizmet vermeye başladık.

01Mayıs1995

Firma Kuruluşu

Başkent Evden Eve Nakliyat hizmet başlangıcı.

  Taşımacılık sektörünün en köklü ve kaliteli şirketlerinden biri olarak gösterilen firmamızda, her kesime hitap eden profesyonel nakliyat hizmetleri sunulmaktadır. İster ev ister işyeri taşıma ihtiyacı duyun firmamızdan en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana tüm ticari beklentilerin ötesinde müşteri memnuniyetini odak noktasına alan firmamız Türkiye genelinde 23 anlaşmalı bayisiyle de kurumsal kalitede nakliyat işlemleri gerçekleştirmektedir.

  Adres

  1670 Sok. Hürriyet Apartmanı No:13/21 Çayyolu/Ankara

  Telefon

  +90 531 782 65 00

  Eposta

  bilgi@olcaytas.com