Hizmetlerimiz

Ankara Asansörlü Eşya Taşıma

Ankara Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Deneyimli çalışan kadrosu ve son teknoloji donanıma sahip asansörlü nakliye araçlarıyla taşımacılık sektöründe kaliteli hizmet sunan Ankara evden eve nakliyat firmamızın iletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ankara’nın bütün ilçe ve semtlerinde profesyonel kalitede evden eve taşımacılık hizmetleri gerçekleştiren firmamızda yılın sadece bir döneminde değil 365 gün boyunca uygun fiyatlı taşımacılık avantajları sunulmaktadır. Güvenilir ve özverili çalışan kadrosuyla firmamızdan evden eve nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Ankara Şehirler Arası Eşya Taşıma

Kurulduğu günden bu yana  kapsamlı ve kaliteli nakliyat hizmetleri sunan firmamız, Ankara şehirlerarası eşya taşıma faaliyetlerinde de görev almaktadır. Sadece Ankara içinde değil tüm Türkiye’ye uzak mesafeli nakliyat faaliyetleri gerçekleştiren firmamızın geniş araç filosu içinde bu iş için özel olarak donatılmış kamyonlar bulunmaktadır. Bütçenize uygun fiyatlarla şehirlerarası nakliyat ihtiyaçlarınız için firmamızı tercih edebilirsiniz.
Sigortalı Nakliyat

Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren firmamızda  herhangi bir risk durumundaki zararınızın karşılanması için  anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketlerinden güvence altındasınız.

Uzman Kadro

Her biri taşımacılık sektörünün içinden yetişmiş genç ve dinamik çalışanlara sahip olan firmamız evden eve asansörlü nakliyat hizmetlerinde de profesyonel kalitede işçilik ortaya koymaktadır.

Tam Zamanında

En kısa sürede ev taşıma işlemlerinizin sonuçlanmasını istiyorsanız, siz de Ankara evden eve nakliyat hizmetlerinde görev yapan firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı

En uygun fiyat seçeneklerinden yararlanarak, profesyonel kalitede asansörlü nakliyat hizmeti alabilmeniz için Başkent Evden Eve Nakliyat firmamızı aramanız yeterlidir.

Müşteri Hizmetleri

Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sigortalı olarak sunarken ekonomik fiyatlarımızla da siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

  Taşımacılık sektörünün en köklü ve kaliteli şirketlerinden biri olarak gösterilen firmamızda, her kesime hitap eden profesyonel nakliyat hizmetleri sunulmaktadır. İster ev ister işyeri taşıma ihtiyacı duyun firmamızdan en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana tüm ticari beklentilerin ötesinde müşteri memnuniyetini odak noktasına alan firmamız Türkiye genelinde 23 anlaşmalı bayisiyle de kurumsal kalitede nakliyat işlemleri gerçekleştirmektedir.

  Adres

  1670 Sok. Hürriyet Apartmanı No:13/21 Çayyolu/Ankara

  Telefon

  +90 531 782 65 00

  Eposta

  bilgi@olcaytas.com