Ankara Asansörlü Eşya Taşıma

blank

Ankara Asansörlü Eşya Taşıma

Günümüzde nakliyat hizmetlerinin büyük bir bölümünü oluşturan hizmetler arasında Ankara asansörlü eşya taşıma faaliyetlerini de görmek mümkündür. Nakliyat işlemlerinde büyük kolaylık sağlayan ve aynı zamanda tahmin edildiğinin aksine çok daha ekonomik bir çözüm sunan asansör araçları, firmamızın geniş araç filosu içinde göreve hazır bir şekilde beklemektedir. Kurulduğu günden bu yana firmamızda son model kamyon, kamyonet gibi taşıma araçlarının yanı sıra asansör araçları da filomuzda yer almaktadır.

Son Teknoloji Asansör Araçları

Asansörlü nakliyat işlemleri oldukça faydalı sonuçlar sunmaktadır. Ankara merkezli olarak hizmet veren firmamız güvenilir nakliyat firmaları arasında gösterilmektedir. Şirketimizin müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri arasında asansör araçlarından destek alınan taşımacılık faaliyetleri de yer almaktadır. Hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf edilmesini sağlayan asansör araçları ile nakliyat yapmak, bazı müşterilerimizin tahmin ettiklerinin aksine çok daha ekonomik olduğu için öne çıkmaktadır.

Hem taşınma işlemlerinin hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağladığı hem de 10 kişinin yapacağı eşya taşıma işini tek başına ve daha güvenilir yaptığı için asansör araçları çok daha bütçe dostu olarak görülmektedir. Siz de Ankara asansörlü eşya taşıma ihtiyaçlarınızda, sektöründe köklü geçmişi ve deneyimli kadrosuyla öne çıkan firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Firmamızdan profesyonel hizmet almak için kurumsal internet sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanmanız yeterlidir.

Uygun Fiyatlı Nakliyat Çözümleri

Bütçe dostu fiyat seçenekleriyle taşımacılık alanında profesyonel hizmet sunan Başkent Evden Eve Nakliyat firmamız, kurulduğu günden bu yana uygun fiyatlı çözümler sunmasıyla geniş bir müşteri kitlesi edinmeyi başarmıştır. Firmamızda öğrencilerden memurlara, işçilerde emeklilere kadar geniş kapsamlı olacak şekilde her ekonomik seviyeden müşterimize hitap eden hizmetler verilmektedir. Evden eve nakliyat sektöründe kaliteli çözümler için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hızlı ve Dinamik Personel Kadrosu

Güvenilir nakliyat firmaları arasında öne çıkan Başkent Evden Eve Nakliyat şirketimizde her ihtiyaca yönelik kaliteli taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Sektörde yetişmiş deneyimli ve çalışkan personel kadrosuna sahip firmamızda güvenilir hizmet ön plandadır. Tecrübeli çalışanlarımızdan Ankara asansörlü eşya taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Kalite Politikamız

 • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler sunabilmek
 • Müşterilerimizin talep ettiği ürün ve hizmetleri yüksek kalite seviyesinde ve kısa sürede teslim etmek
 • Kalıcı müşteriler edinmek
 • Kuruluşumuzun kalite seviyesini artırmakta tedarikçilerimizin önemli bir faktör olduğunu kabul ederek kuruluşumuz kalite politikalarına uygun olmalarını sağlamak
 • Kuruluşumuz faaliyetlerinin kalitesinin sürekli artırılması amacı ile eğitim sürecinin devamlılığını sağlamak
 • Yasal gereklilikleri her zaman karşılayacak şekilde süreçlerimizi düzenlemek ve geliştirmek
 • Müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için müşteri beklentilerini ve müşteri gereksinimlerini uygun şekilde ölçerek, koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışmak ve müşteri portföyümüzü genişletmek
 • Sürekli iyileştirme faaliyetlerimizle, tüm süreçlerimizi mükemmelleştirmek için çalışmak
 • Teknolojik gelişmeleri izlemek ve uygun yatırımların yapılması için araştırmalar yapmak
 • Ulusal ve uluslararası standartların gerekliliklerini sağlamak

Müşteri Hizmetleri

Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sigortalı olarak sunarken ekonomik fiyatlarımızla da siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

  Taşımacılık sektörünün en köklü ve kaliteli şirketlerinden biri olarak gösterilen firmamızda, her kesime hitap eden profesyonel nakliyat hizmetleri sunulmaktadır. İster ev ister işyeri taşıma ihtiyacı duyun firmamızdan en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana tüm ticari beklentilerin ötesinde müşteri memnuniyetini odak noktasına alan firmamız Türkiye genelinde 23 anlaşmalı bayisiyle de kurumsal kalitede nakliyat işlemleri gerçekleştirmektedir.

  Adres

  1670 Sok. Hürriyet Apartmanı No:13/21 Çayyolu/Ankara

  Telefon

  +90 531 782 65 00

  Eposta

  bilgi@olcaytas.com