Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Kullanım koşulları, Baskentevdenevenakliyat.com İnternet sitemizi nasıl kullanmanız gerektiğini açıklar. Bu İnternet adresimize erişerek, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere bağlı olmayı kabul edersiniz. Ayrıca, geçerli yerel yasalara uyulmasından sorumlu olduğunuzu da kabul edersiniz. İşbu sözleşmenin tüm şart ve koşullarını kabul etmiyorsanız, sitemize erişemez veya herhangi bir hizmeti kullanamazsınız. Bu sitede yer alan tüm materyaller (Görseller, içerikler, yazılım, kodlar ve diğerleri), telif hakkı ve ticari marka kanunları ile korunmaktadır.

Kullanım Koşulları

Site genelinde “biz”, “biz” ve “bizim” terimleri, Ankara Yalı Nakliyat’tır. Ankara Yalı Nakliyat, bu siteden temin edilebilecek tüm bilgi, hizmetleri ve araçları içeren bu İnternet sitesini, kullanıcının burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmesi şartıyla sunmaktadır.

Başkent Nakliyat Sitesine Erişim

Baskentevdenevenakliyat.com SİTEMİZE ERİŞİM İÇİN EN AZ 13 YAŞINDA OLMALISINIZ. Yazılarımıza yorum, öneri ve görüş bildirmek ve iletişime geçmek için iletişim formlardaki ad, soyad ve telefon bilgilerinizin doğru olması ve geçerli bir e-posta adresine sahip olmanız gerekmektedir.

Lisans Kullanımı

Ankara evden eve nakliyat, taşımacılık, depolama ve paketleme hizmetleri veren Ankara Başkent Evden Eve Nakliyat sitemizde yer alan görseller bize aittir. Bu görselleri, sitemize ait yazılı bilgileri ve yazılımları; kısacası hiçbir bölümünü, tarafımızdan izin almadan kopyalayamaz, çoğaltamaz, değiştiremez, dağıtamaz, yayınlayamaz, sergileyemez ve kötüye kullanamazsınız. Şayet, yazılarımız içerisinde kullandığımız görsellerin size ait olduğunu düşünüyorsanız, ad ve soyadınızı ve size ait olduğunu kanıtlayan bir kaynak gösterip, iletisim@baskentevdenevenakliyat.com e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz takdirde, iddianız doğruysa, sitemizden kaldırabiliriz.

Kullanıcı Yorumları

Ankara Başkent Evden Eve Nakliyat, sitedeki yazılara veya içeriklere gönderilen herhangi bir yorum için tazminat ödeme veya herhangi bir yoruma cevap verme, değiştirme ve kaldırma yükümlülüğü yoktur. Yasalara aykırı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliğinde tutum sergileyen ve pornografik, müstehcen yollarla ve site içerisinde diğer eylemlerle herhangi bir tarafın fikri mülkiyet haklarını veya bu Hizmet Şartlarını ihlal eden kullanıcılar, doğacak her türlü hak, hukuk ve davalardan kendileri sorumludur. Ankara Başkent Evden Eve Nakliyat sitesini kullanarak yorumlarınızın, telif hakkı, ticari marka, gizlilik, kişilik veya diğer kişisel veya tescilli haklar da dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmeyeceğini kabul edersiniz. Yorumlarınızın hakaret veya başka bir şekilde hukuka aykırı, müstehcen veya küfürlü içerik veya materyal içermeyeceğini veya Hizmet ’in veya herhangi bir ilgili web sitesinin çalışmasını herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya başka bir kötü amaçlı yazılım içermeyeceğini kabul edersiniz. Sitemizdeki iletişim formuna yanlış bir e-posta adresi kullanamazsınız, herhangi bir yorumun kökenini veya üçüncü tarafları yanlış yönlendiremezsiniz ya da kendinizden başka biri gibi davranamazsınız. Yorum, görüş ve eleştirilerinizin doğruluğu konusunda yalnızca siz sorumlusunuz. Sizin veya herhangi bir üçüncü tarafın gönderdiği yorumlar için hiçbir sorumluluk kabul etmeyiz. Ankara Başkent Evden Eve Nakliyat sitesini kullanarak yorumlarınızın, telif hakkı, ticari marka, gizlilik, kişilik veya diğer kişisel veya tescilli haklar da dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmeyeceğini kabul edersiniz.

Sitede Değişiklikler

Bu web sitesini kullanarak, bu hizmet şartlarının geçerli sürümüne bağlı olmayı kabul ediyorsunuz. Bu sayfamızdaki Kullanım Koşulları maddelerinden herhangi bir bölümünü güncellemek, değiştirmek veya değiştirmek için, kendi takdirimize bağlı olarak, hakkımızı saklı tutuyoruz. Değişiklikler için sitemizi düzenli olarak kontrol etmek, tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Kullanım Koşulları ile ilgili soru ve görüşlerinizi bize, iletisim@baskentevdenevenakliyat.com e-posta adresimizden ya da iletişim sayfamızdan iletebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki iletişim bilgilerimizden de bizlere ulaşabilirsiniz:

Firma Ünvanı: Başkent Evden Eve Nakliyat

Telefon: +90 531 782 65 00

Adres: Yalı Mahallesi 6398. Sokak Çankaya – Ankara

Son Güncelleme: 18.10.2020

  Taşımacılık sektörünün en köklü ve kaliteli şirketlerinden biri olarak gösterilen firmamızda, her kesime hitap eden profesyonel nakliyat hizmetleri sunulmaktadır. İster ev ister işyeri taşıma ihtiyacı duyun firmamızdan en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana tüm ticari beklentilerin ötesinde müşteri memnuniyetini odak noktasına alan firmamız Türkiye genelinde 23 anlaşmalı bayisiyle de kurumsal kalitede nakliyat işlemleri gerçekleştirmektedir.

  Adres

  1670 Sok. Hürriyet Apartmanı No:13/21 Çayyolu/Ankara

  Telefon

  +90 531 782 65 00

  Eposta

  bilgi@olcaytas.com