Ankara Şehirlerarası Nakliyat

blank
blank

Ankara Şehirlerarası Nakliyat

Sektörde başarılı faaliyetleri sayesinde geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başaran firmamız, Ankara şehirlerarası nakliyat ihtiyacı olan müşterilerimize de profesyonel kalitede taşımacılık desteği sunmaktadır. Firmamızın geniş araç filosu içinde yer alan kamyon ve kamyonetler, şehirler arası taşımacılık faaliyetleri için özel olarak donatılmıştır. Bu sayede herhangi bir problemle karşılaşmadan en kısa sürede nakliyat işlemlerini tamamlamak için gerekli bütün koşullar sağlanmış olmaktadır.

Uzun Mesafeli Taşımacılık Hizmetleri

Müşteri memnuniyetine ve kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren firmamız, asansörlü nakliyat işlemlerinde olduğu gibi şehir dışında uzun mesafeli taşımacılık hizmetlerinde de görev almaktadır. Bütçe dostu fiyat politikası uygulayan firmamızda ayrıca başka yerde kolay kolay bulamayacağınız kalitede taşımacılık desteği verilmektedir. Siz de şehirler arası nakliyat yapma ihtiyacı duyduğunuzda, bu alanda köklü geçmişi ve deneyimli kadrosuyla öne çıkan Başkent Evden Eve Nakliyat firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Güvenilir ve Çalışkan Personel Avantajı

Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş çalışanlarımızın her biri taşımacılık sektörünün içinde yetişmiştir. Bu sebeple Ankara şehirlerarası nakliyat işlemlerinde de firmamız profesyonel çalışmalarıyla öne çıkmayı başarmıştır. Siz de hızlı ve güvenilir bir şekilde ev ya da iş yeri taşıma faaliyetlerinizin sonuçlanmasını istiyorsanız firmamızın deneyimli ekibinden profesyonel destek alabilirsiniz. Şirketimiz kurumsal hizmet kalitesine büyük önem verdiği için görev aldığı bütün taşımacılık işlemlerinde müşteri memnuniyetini odak noktasına almaktadır.

Başkent Evden Eve Nakliyat firmamızın kurumsal internet sitesini ziyaret ederek, tecrübeli çalışanlarımıza ulaşabileceğiniz iletişim numaralarını bulabilirsiniz. Sektörde evden eve nakliyat işlemlerinde sunduğu kalite ve güven sayesinde geniş bir müşteri kitlesi edinen firmamız uygun fiyatlı çözümleriyle de yoğun talep görmektedir.

Bütçe Dostu Fiyat Seçenekleri

Şehirler arasında nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılarken, bütçenizi yormayan fiyat avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, siz de deneyimli firmamızın hizmetlerinden gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için ticari açıdan fiyat politikasını esnek tutan firmamız, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Güvenilir ve hızlı taşımacılığın bir numaralı adresinden Ankara şehirlerarası nakliyat hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kalite Politikamız

 • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler sunabilmek
 • Müşterilerimizin talep ettiği ürün ve hizmetleri yüksek kalite seviyesinde ve kısa sürede teslim etmek
 • Kalıcı müşteriler edinmek
 • Kuruluşumuzun kalite seviyesini artırmakta tedarikçilerimizin önemli bir faktör olduğunu kabul ederek kuruluşumuz kalite politikalarına uygun olmalarını sağlamak
 • Kuruluşumuz faaliyetlerinin kalitesinin sürekli artırılması amacı ile eğitim sürecinin devamlılığını sağlamak
 • Yasal gereklilikleri her zaman karşılayacak şekilde süreçlerimizi düzenlemek ve geliştirmek
 • Müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için müşteri beklentilerini ve müşteri gereksinimlerini uygun şekilde ölçerek, koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışmak ve müşteri portföyümüzü genişletmek
 • Sürekli iyileştirme faaliyetlerimizle, tüm süreçlerimizi mükemmelleştirmek için çalışmak
 • Teknolojik gelişmeleri izlemek ve uygun yatırımların yapılması için araştırmalar yapmak
 • Ulusal ve uluslararası standartların gerekliliklerini sağlamak

Müşteri Hizmetleri

Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sigortalı olarak sunarken ekonomik fiyatlarımızla da siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

  Taşımacılık sektörünün en köklü ve kaliteli şirketlerinden biri olarak gösterilen firmamızda, her kesime hitap eden profesyonel nakliyat hizmetleri sunulmaktadır. İster ev ister işyeri taşıma ihtiyacı duyun firmamızdan en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana tüm ticari beklentilerin ötesinde müşteri memnuniyetini odak noktasına alan firmamız Türkiye genelinde 23 anlaşmalı bayisiyle de kurumsal kalitede nakliyat işlemleri gerçekleştirmektedir.

  Adres

  1670 Sok. Hürriyet Apartmanı No:13/21 Çayyolu/Ankara

  Telefon

  +90 531 782 65 00

  Eposta

  bilgi@olcaytas.com